Sırt çantaları karmaşık şeyler değil, en azından öyle olmamalı. Olmaları gereken şey işlevsel, ferah, taşıması kolay ve belki de etkileyici bir şeye sahip olmalarıdır. Burada açık konuşacağım, henüz mükemmel sırt çantasını bulamadım. Her zaman bir sırt çantasında bir şeyler eksiktir, diğerinde yoktur ve bunun tersi de geçerlidir. Sırt çantalarının kutsal kâsesini asla bulacağımı sanmıyorum ama Targus Cypress Hero kesinlikle mükemmel bir şans verdi.

Tahmini okuma süresi: 9 dakika

Targus çok uzun zamandır sırt çantası ve benzeri ekipmanlar üretiyor. Şirket bunu 1983’ten beri yapıyor ve mevcut trendlere ve tarzlara ayak uyduruyor. Her ne kadar şirketin bir çıkmaza girmiş olabileceğini düşündüğüm kısa bir süre olduğunu söylememe rağmen, bunu aşmayı başardılar ve yeniden ilgili donanımları üretmeye başladılar. Targus Cypress Hero, birçok Apple kullanıcısı tarafından aranan ek bir teknoloji özelliği ile şık bir görünümü koruduğu için bunun mükemmel bir temsilidir.

Hızlı Çekim

Targus Cypress Hero sırt çantası, geniş alanı, cepleri ve olağanüstü yapım kalitesiyle mükemmel bir çantadır. Öne çıkan özelliği, sırt çantasına entegre edilmiş Find My konum belirleyicisidir. Bu, iOS cihazlarındaki Uygulamamı Bul uygulamasıyla sırt çantalarını takip etmek isteyen Apple kullanıcıları için son derece kullanışlıdır. Apple kullanıcısı olmasanız ve Bul özelliğiyle ilgilenmiyor olsanız bile bu mükemmel bir çanta. Tek şikayetim güneş gözlüğü ve diğer küçük eşyalar için üst bölmenin olmaması. Ama bu önemsiz bir şey ve her zaman sırt çantamda olmasını isteyeceğim bir şey. Bunun dışında, bu bir süredir kullandığım en iyi sırt çantalarından biri. Tavsiye etmekte hiçbir sakınca görmüyorum.

Özellikler

Targus Cypress Hero aşağıdaki özelliklere ve spesifikasyonlara sahiptir:

 • İle çalışır: 15,6″ Dizüstü Bilgisayarlar ve Altı
 • Renk: Gri
 • Stil: Sırt çantası
 • Koruma seviyesi: İyi
 • Kapasite: 20L
 • Boyutlar: 12,01” x 5,30” x 19,69”
 • Ağırlık: 2,31 pound
 • Dizüstü Bilgisayar Bölmesi (G x Y): 15,35″ x 10,55″
 • Yeteneklerimi Bul: Evet
 • Garanti: Çanta: Sınırlı Ömür Boyu Garanti / Bileşenler: Sınırlı 2 Yıllık Garanti
 • TAA Uyumlu: HAYIR
 • UPC: 092636363512

Kutuda ne var

 • Targus Selvi Kahraman Sırt Çantası
 • Talimatlar ve Dokümantasyon
 • Konum Modülü
 • Konum Modülü Temizleme Aracı

Tasarım

Targus Cypress Hero incelemesi: Apple'ın Find My teknolojisini içeren makul büyüklükte bir sırt çantası

Targus Cypress Hero’nun görünümü basit, çekingen ve dikkat çekmiyor. Aslında bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Daha dikkat çekici tasarım öğelerine sahip olabilecek bir sırt çantasını taşımak, fark edilmenize ve sırt çantanızı hedef haline getirmenize neden olabilir. Temel gri ve siyah renk şeması basit ve abartısız, yine de kötü bir şey değil.

Yapı kalitesi olağanüstü, özellikle fermuarlar. Bunların YKK fermuarları olup olmadığından emin değilim, ancak sağlam, ağır ve kullanımı düzgündür. Üzerinde Targus damgası var ama bir sırt çantasında gördüğüm en güzel fermuarlardan bazıları. Ve neden fermuarlar hakkında konuştuğumu merak ediyorsanız, bunun nedeni, iyi fermuarların her sırt çantasında olması gerektiğidir; ucuz fermuarlar, fermuarların kırılmasına neden olur. Bu fermuarlar birinci sınıftır.

Targus’un en büyük satış noktalarından biri de her bir Targus Cypress Hero’nun 26 adet geri dönüştürülmüş PET su şişesinden yapılmış olmasıdır. Benim için çok önemli değil ama bazıları için bunun bir anlamı olabilir. İşte burada. Targus Cypress Hero, 15,6″ boyutuna kadar dizüstü bilgisayarlara uyacak şekilde üretildi ancak 16″ MacBook Pro’mu herhangi bir sorun yaşamadan içine sığdırabildim. Yani bu, ekran boyutuna göre değil, dizüstü bilgisayarınızın kasasının boyutuna göre değişecektir. Ayrıca 12,9 inç iPad Pro’mu tablet cebine hiçbir sorun yaşamadan sığdırabildim.

Arkadan başlayarak Targus Cypress Hero’nun etrafında dolaşalım. Burada özel bir şey yok, tipik kayışlar ve iyi dolgulu omuz pedleri, süper kalın değil ama aynı zamanda önemsiz de değil. Pedler ve çantanın arkası sizi serin tutmaya yardımcı olması beklenen havalandırmalı bir ağ malzemesine sahiptir; günümüzde çoğu sırt çantasında bu özellik bulunmaktadır. Benim için işe yaramıyor, hala terliyorum, bu yüzden çantalarımı her zaman tek askıyla tek omuzda taşıma eğilimindeyim. Bunun kişiden kişiye değişeceğini düşünüyorum. Ayrıca paketi tekerlekli bir çantanın sapının üzerinden kaydırmanıza olanak tanıyan bir taşıma kayışı da vardır, tipik şeyler.

Targus Cypress Hero incelemesi: Apple'ın Find My teknolojisini içeren makul büyüklükte bir sırt çantası

Çantanın üst kısmı konum modülünü bulacağınız yerdir; buna daha sonra değineceğiz. Sap da burada ve sorun yok. Keşke sapın üzerinde daha fazla dolgu olsaydı, çünkü bu şekilde çok uzun süre taşırsanız rahatsızlık verebilir ve elinize batabilir. Targus Cypress Hero’da ayrıca üst güneş gözlüğü ve süs eşyası bölmesi eksik. Küçük eşyalar için üstten fermuarlı bir bölmeye sahip olmayı seviyorum ve keşke bunun da olmasını isterdim.

Dört adet fermuarlı bölmesi bulunmaktadır. En arkadaki bölmeye 16 inç MacBook Pro ve not defterleri ve evraklar gibi diğer öğeler sığar. Dizüstü bilgisayarın oturabileceği bir kese yuvası var ve arka kısmı, her şeyi yastıklamaya yardımcı olmak için güzel bir şekilde dolgulu. İkinci bölmede 12,9 inçlik iPad Pro’mu rahatça sığdırabilen bir kese yuvası var ve bu alanın geri kalanı daha büyük eşyalar için oldukça geniş. Ayrıca küçük eşyalar için fileli fermuarlı bir kese de bulunmaktadır; garanti amacıyla iade edilmesi gerekiyorsa yer bulucuyu çıkarmak için gereken araçları burada bulacaksınız.

Üçüncü bölmede tipik örgü kese ve kalemleri, anahtarları, belgeleri ve diğer küçük şeyleri saklamak için çeşitli alanlar bulunur. Ayrıca çeşitli diğer şeylerin saklanması için daha fazla alan vardır. Son olarak dördüncü ve ön bölme, cüzdanlarınızı, pasaportlarınızı ve hızlıca ulaşmak isteyebileceğiniz diğer şeyleri saklayabileceğiniz küçük bir ön fermuar alanıdır.

Targus Cypress Hero incelemesi: Apple'ın Find My teknolojisini içeren makul büyüklükte bir sırt çantası

Targus Cypress Hero’nun alt kısmı suya dayanıklı, su geçirmez değil ama bu hoşuma gitti. Bu, çantanızı yanlışlıkla bir miktar suya koyarsanız içindeki eşyaların iyi durumda olması gerektiği anlamına gelir. Çantayı saatlerce orada bırakmadığın sürece. Targus Cypress Hero’nun yapılandırılmış yapısı, çantayı yere koyarken dik tutmaya yardımcı olur. Bir başka harika özellik de, bazen onu yere koymanız gerektiği ve her yere düşmesi pek eğlenceli olmadığı için.

Son olarak, yanlarda elastik bir şekilde tutulan cepler bulunur, bu da onları su şişeleri ve diğer eşyaları sığdırmak için esnetilebilir hale getirir. Burada tipik yan cepler var, ancak eklenen elastikliğin olması güzel.

Genel olarak bu sırt çantasının tasarımı basittir. Dikkat çekmediği için görünümün sadeliğini seviyorum. Keşke üstten erişilebilir bir kese olsaydı ve taşıma sırasında daha fazla rahatlık için sapın dolgulu olmasını isterdim. Ama bu iki şeyin dışında, bu sağlam bir çanta.

Koruma

Targus Cypress Hero’nun yeterli genel koruma sağladığını söyleyebilirim. Hiçbir şekilde sağlam değildir, ancak koruma düzeyi günlük kullanım ve işe gidip gelme için iyidir. Yürüyüş yapmak ve kamp yapmak sizin için sorun olmayabilir, ancak bu kullanım durumları için daha sağlam bir çanta daha iyi olabilir.

Suya dayanıklı tabanı görmek harika ve bu çok faydalı. Genel olarak buradaki koruma seviyesi yeterli ve bu sırt çantası segmentindeki rekabetle uyumlu.

Bul Beni

Konumumu Bul modülü sırt çantasının içine yerleştirilmiştir ve çıkarılması için dahil olan özel bir alet gerekir. Targus, bunun kendisini rakiplerinden ayırdığını ve hırsızların konum belirleyiciyi kolayca çıkarmasını zorlaştırdığını söylüyor. Katılıyorum, caydırıcı, ancak bir hırsızın, üzerinde yer bulucu olduğunu biliyorsa paketi alıp içindekileri boşaltıp paketi bırakacağından şüpheleniyorum. Umarım bunu yapmazlar.

Konum belirleme modülünün bir Hava Etiketi olmadığını, bu modülün yalnızca Apple’ın Find My yazılımıyla çalıştığını unutmamak önemlidir. Kurulumu basit, adımları burada bulabilirsiniz.

 • Modülün bulunduğu bölmenin fermuarını açın.
 • Pilin temas edebilmesi için plastik tırnağı çekin.
 • iPhone’unuzda Bul uygulamasını açın
 • + simgesine ve ardından Başka Öğe Ekle’ye dokunun
 • Sırt çantasının üst kısmındaki düğmeyi 5 saniye basılı tutun
 • Uygulama sırt çantası modülünü bulacaktır ve bir bilgi istemi görüntülenecektir
 • Bul size gösterdiğinde sırt çantası adına dokunun
 • Sırt çantası artık Bul listenizdedir ve haritada bulunabilir

Bul modülü mükemmel şekilde çalışıyor. Sırt çantasını bulunduğu yerden birkaç metre uzakta bulmayı başardım. iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac’lerinizi bulmakla hemen hemen aynı şekilde çalışır. Genel olarak sistem çalışıyor. Elbette, gizlilik konusunda endişeleriniz varsa ve konumunuzu Apple’a vermiyorsanız konum buluculu bir sırt çantasını bile düşünmemelisiniz.

Fiyat değeri

Targus Cypress Hero’nun fiyatı 129,99 dolar. Bu makul bir fiyat, ancak 119,99 doların daha iyi bir fiyat noktası olabileceğini düşünüyorum. Fazladan 10 doların bu pakete entegre edilmiş konum bulucudan kaynaklandığından eminim, bu anlaşılabilir bir durum. Yine de iyi bir paket için iyi bir anlaşma.

Sarmak

Find My’li Cypress Hero, keşke olmasaydı dediğim birkaç şeyi barındıran harika bir sırt çantası. Ancak değiştireceğim şeylerin başkaları için çok da önemli olmadığını düşünüyorum, dolayısıyla bu durumda bu, satın almayı düşünebileceğiniz mükemmel bir paket. Buradaki en büyük değer, son derece güvenli ve gizli olan entegre Bul Bulucudur. Bu paketi tavsiye etmekte hiçbir sorunum yok.

Targus Selvi Kahramanı

129,99$

Targus Cypress Hero inceleme kutusu Techaeris

Başarmak

 • Güzel temiz basit tasarım
 • Mükemmel yapı kalitesi
 • Fermuarlar harika
 • 16″ MacBook Pro için bile bol miktarda alan
 • Makul fiyat
 • Apple’ın Konumumu Bul özelliğini kullanır

Çalışmaya ihtiyaç var

 • Keşke güneş gözlükleri ve küçük eşyalar için bir üst bölme olsaydı
 • Taşıma sapının yastıklı olması gerekir

Targus Cypress Kahraman Özelliği Techaeris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sweet bonanza oyna gebze escort anadolu yakası escort şişli escort
mecidiyeköy escort cratosroyalbet