HP oyun markaları arasında OMEN serisi ve HyperX bulunmaktadır. Her iki HP oyun markası da CES 2024’te bazı duyurular yaptı. Yeni dizüstü bilgisayarlar, aksesuarlar ve yazılımların tümü, kusursuz bir oyun ekosistemi oluşturmak için birlikte çalışacak şekilde tasarlandı; böylece oyuncular en iyi yaptıkları şeye, yani oyuna odaklanabiliyor.

Tahmini okuma süresi: 9 dakika

HP Inc. Kişisel Sistemler Oyun Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bölüm Başkanı Josephine Tan, “Bilgisayar kullanımı giderek daha kişisel hale geliyor ve bu özellikle oyun topluluğu için geçerli” dedi. “İster dizüstü bilgisayarınız, ister monitörünüz, ister aksesuarınız olsun. HP, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilecek özelleştirilebilir ve kişiselleştirilmiş bir çözüm geliştirdi.”

İşte HP oyun basın bülteninde bu yeni OMEN ve HyperX cihazları hakkında söylenenler.

HP Oyun: Gelişmiş Yaratıcı Yeteneğe Sahip Işık Hızında Oyun

Oyun tarzı bir yaşam tarzına değer verenler, üst düzey AAA oyunların zorluklarının üstesinden gelebilen çok yönlü makinelere ihtiyaç duyarken, aynı zamanda çoklu görev projelerinden sağlam yaratıcı platformların çalıştırılmasına kadar görsel açıdan zorlu yaratıcı çalışmaları yönetebilecek performansa sahiptir. Öğrenciler de dahil olmak üzere oyun ve yaratıcı çalışmalar için özel olarak tasarlanan OMEN Transcend 14 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, dünyanın en havalı ve en hafif 14 inç oyun dizüstü bilgisayarını oluşturan gelişmiş OLED ekranı, zarif ince gövdesi ve üstün kaliteli iç bileşenleriyle sunuluyor.

Yeni OMEN Transcend 14, hibrit yaşam tarzı oyunlarına aşağıdaki özelliklerle hayat veriyor:

 • Olağanüstü Canlı Ekran: Oynanış için sürükleyici ve içerik oluşturmak için mükemmel olan bu büyüleyici cihaz, inanılmaz ayrıntılar ve canlı, gerçekçi renkler için IMAX Geliştirilmiş Sertifikalı 2,8K 120Hz VRR OLED ekranla sunuluyor. Dünyanın kafessiz gökyüzü baskılı RGB klavyesine sahip ilk oyun dizüstü bilgisayarı, canlı renk deneyimini ekranın ötesine taşıyor.
 • Lüks ve Kompakt Tasarım: Oyuncular, kolayca taşınabilir tasarımlarda önemli bir güç istiyor. Bu cihaz, 11,5 saate kadar pil ömrü ve hareket halindeyken şarj etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren C tipi PD 140W adaptörüyle dünya standartlarında 1.637 g ağırlığındadır.
 • Yapay Zeka Yoluyla Epik Hız: En yeni oyunlarla zahmetsizce etkileşime geçmek veya yoğun bilgi işlem gerektiren görevleri gerçekleştirmek için Intel® Core™ Ultra 9 185H’ye kadar işlemci ve NVIDIA® GeForce® RTX™ 4070’e kadar Dizüstü Bilgisayar GPU’larıyla deneyiminizi en üst düzeye çıkarın. Yayıncılar ve oyuncular, %24,6’ya kadar Saniyede Kare Sayısı (FPS) artışıyla yayın ve oyun oynamayı her zamankinden daha akıcı hale getirmek için cihazın OBS stüdyosuna yönelik NPU ve OpenVINO™ eklentilerinden yararlanabilir. İçerik ve güç moduna bağlı olarak pil ömrünü %7’ye kadar artırabilen farklı yenileme hızları arasında otomatik geçiş yaparak daha akıcı bir oyun deneyimi için OMEN Gaming Hub’daki Otomatik Dinamik Yenileme Hızı’ndan (DRR) tam anlamıyla yararlanın. ECO modunda %20’ye kadar daha uzun pil ömrü elde edin.
 • Termal Devrim: Hiç kimse oyun oynarken, yaratırken veya çalışırken ellerinin sıcak olmasını istemez. Yeniden tasarlanan şasi, arka havalandırma deliklerinden doğrudan ısı dağıtımı için bir buhar odası kullanarak basınçlı bir bölge oluşturmak üzere gelen hava akışını kullanır. Bu termal yenilik, Intel’in, 12 mm’lik bir taban içinde 80w termal kapasitesiyle 4 kat daha yüksek statik basınç elde edebilen, dünyanın en havalı 14 inçlik oyun dizüstü bilgisayarında üretilen çift kanallı akış teknolojisiyle ortaklaşa tasarlanmıştır.
 • Oyununuzu ve Verimliliğinizi Artırın: Öğrenci oyuncular için mükemmel olan OMEN Transcend 14, Intel® ve NVIDIA® işlemcileri aracılığıyla yerel yapay zeka özelliklerinin yanı sıra toplantılar veya dersler sırasında canlı transkript ve gerçek zamanlı altyazılar gibi özellikler için Otter.ai ile yerleşik yapay zeka sunar. Sesi ve yapay zeka tarafından oluşturulan notları yazıya dökmek için kayıt işlevi.
 • HyperX tarafından ayarlanan Dünyanın İlk Ses Özellikli Dizüstü Oyun Bilgisayarı: HyperX ses ekibi, dizüstü bilgisayarın ses performansını özel olarak ayarlamak, genel oyun ses deneyimini geliştirmek için netliği ve spektral dengeyi yükseltmek ve ince ayrıntıların daha yüksek seslerin gölgesinde kalmamasını sağlamak için OMEN Transcend 14 mühendisleriyle yakın işbirliği içinde çalıştı.

HP ayrıca OMEN Transcend 16,1 inç Oyun Dizüstü Bilgisayarını çarpıcı 4K 240 Hz OLED ekran seçeneğinin yanı sıra OMEN 16,1 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarı ve Victus 16,1 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarını da ekleyerek güncelledi – tümü Intel ile güncellendi ® Core™ i7 HX işlemciler.

HP Gaming: HyperX ile Sorunsuz, Kişiselleştirilmiş Bir Oyun Deneyimi

Sorunsuz bağlantı, her oyuncunun kablosuz kulaklık deneyiminin kritik bir parçasıdır. Sezgisel ses eşleştirme ve ultra düşük gecikme (ULL) çözümü için yerleşik bir modülle geçen yılın ilk oyun dizüstü bilgisayarlarını genişleten tamamen yeni OMEN Transcend 14, 2,4 GHz ULL bağlantıya sahip dünyanın ilk oyun dizüstü bilgisayarı için paket seçeneğiyle çıtayı yükseltiyor HyperX Cloud III Kablosuz Kulaklık için. Bu, oyunculara PC’niz ve konsolunuz arasında kolayca geçiş yapma olanağı sağlar. Basit kurulumu, herkesin en başından itibaren olağanüstü ses ile kusursuz bir oyun deneyimine dalmasını sağlar.

HyperX’in kişiselleştirmede bir sonraki seviye için tasarlanan yeni teklifleri arasında şunlar yer alıyor:

 • Küçük, Kompakt ve Güçlü: HyperX Cloud Mini Kulaklıklar, daha güvenli bir işitsel deneyim sağlamak üzere ses sınırlama özellikleriyle birlikte konfor ve güvenli ses deneyimleri sunmak üzere genç oyun tutkunlarına özel olarak tasarlandı. Hem kablolu hem de kablosuz versiyonları mevcuttur; her ikisi de sürükleyici ses ve çoklu platform uyumluluğuna sahip, kullanışlı, çevir-sessize al mikrofonu ile öne çıkar. HyperX Clutch Tanto Mini Kablolu Kumanda, tüm standart düğmelere ve kontrollere kolay erişim vaat eden hafif bir seçimdir ve aynı zamanda Xbox Series X|S konsolları, PC, Steam Deck ve mobil mod anahtarı ve 3,5 dahil olmak üzere Android cihazlarla uyumludur. kablolu kulaklıklar için mm stereo jakı.
 • Kişiselleştirme ve Özelleştirme İçin Tasarlandı: HyperX’in conta montajlı tasarımına sahip ilk çalışırken değiştirilebilir klavye olan HyperX Alloy Rise Klavye, özel ok tuşlarıyla tam boyutlu ve %75 seçenekli olarak mevcuttur. Önceden yağlanmış HyperX Doğrusal Anahtarlar ve önceden yüklenmiş HyperX PBT Tuş Başlıkları ile donatılan bu cihaz, parlaklığı otomatik olarak ayarlamak için ortam ışığı sensörlü gelişmiş RGB aydınlatmaya sahiptir ve optimum görseller sağlar. Klavye, HyperX’in imzasını taşıyan yerleşik bellekle birlikte geliyor ve oyuncuların hareket halindeyken kişiselleştirilmiş ayarlar için 10 klavye profilini doğrudan klavyeye kaydetmesine olanak tanıyor. Daha da fazla kişiselleştirme için tasarlanan klavyeler, çalışırken değiştirilebilir tuş anahtarları, manyetik üst plakalar, rozet paketleri, yeni bir 3D Efsanevi Temalı Koleksiyonun yanı sıra dayanıklılık ve esneklik sağlayan sağlam yapıya sahiptir.
 • Daha Küçük Bir Ayak İzi ile Yüksek Performans: Kompakt bir oyun faresi olan yeni HyperX Pulsefire Haste 2 Mini, ultra hafif, yüksek performanslı araçları takdir eden oyuncular için tasarlandı ve 100 saate kadar etkileyici bir pil ömrü sunuyor. Son derece hassas bir HyperX 26K Sensörü, çift kablosuz mod bağlantısı, toza dayanıklı HyperX Anahtarları ve üstün kullanım için uyarlanabilir tutma bandı içerir.
 • Seyahate Hazır: HyperX Knight ve Delta Oyun Sırt Çantaları, dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı polyester ve klasik HyperX renkleriyle oyun dizüstü bilgisayarlarını ve oyun aksesuarlarını güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir yer sunar ve hareket halindeyken oyun oynamaya yönelik çoğu havayolunun taşınabilir boyut düzenlemelerine uygundur.

Oyun Ekranı Teknolojisinin Zirvesi

İster dijital dünyaya derinlemesine dalmış bir oyuncu olun, ister yeni bir dünya tasarlayan bir yaratıcı olun, mümkün olanın sınırlarını zorlayabilecek ve buna ayak uydurabilecek bir cihaza ihtiyacınız var. Dönüştürücü bir deneyim sunma konusundaki amansız arzuyla hareket eden OMEN Transcend 32 UHD 240Hz OLED Oyun Monitörü, oyunculara aşağıdakileri sunan dünyanın en gelişmiş oyun monitörüdür:

 • İlklerin Denizi: Bağımsız değiştirilebilir USB Bağlantı Noktalarına16 sahip dünyanın ilk oyun monitörü olarak, cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın veya dosyaları cihazlar arasında sürükleyip bırakmak için inanılmaz derecede akıllı KVM özelliklerini kullanın. 140 W USB-C güç dağıtımına sahip dünyanın ilk OLED oyun monitörüyle kolay ve kusursuz bağlantı deneyimini yaşayın. OMEN Gaming Hub’da tamamen özelleştirilebilir 10 bantlı EQ içeren, HyperX tarafından ayarlanmış sese sahip dünyanın ilk oyun monitöründe oyun sesinin ve müziğin keyfini doyasıya çıkarın.
 • Nefes Kesen Görseller: 4K UHD, 240Hz yenileme hızı ve 0,3 ms tepki süresi paneli genelinde 1.500.000:1 gibi inanılmaz bir kontrast oranı sağlayan QD-OLED Panel Teknolojisi sayesinde aksiyon, daha önce hiç olmadığı gibi ekrandan fırlıyor. OMEN’in Dolby Vision özelliğine sahip ilk monitörü olan uyumlu oyunlar, gerçekten muhteşem bir HDR deneyimi sunuyor. DisplayHDR 1000’e kıyasla 50 kata kadar daha fazla dinamik aralık ve yükselme süresinde 4 kat iyileşme sağlayan VESA DisplayHDR True Black 400 sertifikasına sahip ilk OMEN ekranıdır.
 • Uzun ve Başarılı Yaşayın: Panel ömrü OLED için hayati öneme sahiptir ve OMEN Tempest Monitör Soğutma Teknolojisi, gönül rahatlığı için 3 yıllık bir garantiyle desteklenen yanma sorunlarını giderir.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

 • OMEN Transcend 14 Oyun Dizüstü Bilgisayarının, 8 Ocak 2024’ten itibaren HP.com’da 1.499,99 ABD Doları başlangıç ​​fiyatıyla ön siparişe sunulması bekleniyor. Cihazın BestBuy.com’da da satışa sunulması bekleniyor.
 • En yeni Intel işlemcilere ve OLED ekrana sahip OMEN Transcend 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarının 10 Ocak 2024’te HP.com’da 1.899,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
 • OMEN 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarının 10 Ocak 2024’te HP.com’da 1.199,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
 • Victus 16,1 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarının Şubat ayında HP.com’da 1.199,99 $’dan başlayan fiyatla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Cloud Mini Kulaklıkların 2024 İlkbaharında 49,99 ABD Doları satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Clutch Tanto Mini Kablolu Kumandanın 2024 İlkbaharında 39,99 ABD Doları satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Alloy Rise Oyun Klavyesinin 2024 Baharında HyperX.com’da 199,99 $ fiyatla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Alloy Rise 75 Oyun Klavyesinin 2024 Baharında 169,99 ABD Doları satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Alloy Rise Üst Plakanın 2024 İlkbaharında 39,99 ABD Doları ve 49,99 ABD Doları satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Doğrusal ve Dokunsal Anahtar Paketlerinin 2024 Baharında HyperX.com’da 24,99 ABD Doları karşılığında satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Rozet Paketlerinin 2024 Baharında 24,99 ABD Doları satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HX3D Efsanevi Temalı Koleksiyonun Şubat ayında 14,99$$49,99 MSRP fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Pulsefire Haste 2 Mini’nin Ocak ayında 79,99 $ satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Delta Gaming Backpack’in Şubat ayında 39,99 $’lık satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • HyperX Knight Gaming Backpack’in Şubat ayında 69,99 $’lık satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
 • OMEN Transcend 32 Oyun Monitörünün bu yılın sonlarında satışa sunulması bekleniyor. Fiyatlandırma stok durumuna yaklaştıkça paylaşılacaktır.

Bu HP oyun aygıtları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki sosyal medya butonlarını kullanarak yorum yapabilirsiniz. Favori sosyal medya sitenizde paylaşın ve bizi Facebook, X, MeWe ve LinkedIn’de etiketleyin. Veya buradan Telegram kanalımıza katılın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sweet bonanza oyna gebze escort anadolu yakası escort şişli escort halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com