Yeni ürün duyurularının zamanı geldi! HP, yeni OMEN ve Victus oyun dizüstü bilgisayarlarını, OMEN oyun monitörlerini ve yeni bir özelliği piyasaya sürdü: HyperX ile anında kulaklık eşleştirme.

Tahmini okuma süresi: 9 dakika

Beklenildiği gibi, HP’nin OMEN 16 ve Victus dizüstü oyun bilgisayarları en yeni Intel ve AMD işlemciler ve NVIDIA GPU’lar ile güncelleniyor. Ayrıca şirket, HP’nin Mini LED ekran ve hafif magnezyum alüminyum çerçeve ile gelen ilk OMEN aygıtı olan OMEN Transcend 16 Dizüstü Bilgisayarı da duyurdu.

“Oyun dünyasının popülaritesi artmaya devam ediyor ve daha fazla insanı kaçmak, rekabet etmek ve başkalarıyla bağlantı kurmak için heyecan verici ve sürükleyici dünyalara sürüklüyor. HP, oyunculara güç katmak ve ister oyun oynarken, ister yaratıcı olun, ister arkadaşlar ve topluluklarla bağlantı kurun, en iyi deneyimleri sunmak için tasarlanmış birinci sınıf bir donanım ve yazılım ekosistemini geliştiriyor ve genişletiyor.”

HyperX Genel Müdürü ve HP Oyun Stratejisi Başkanı Gagan Singh

Bakalım şirket yeni ve güncellenen ürün gamı ​​hakkında neler söyleyecek.

OMEN Transcend 16 Dizüstü Bilgisayar

OMEN Transcend 16 Dizüstü Bilgisayar iki renkte sunulacak.

Oyun ve içerik oluşturucu dizüstü bilgisayarlar arasındaki çizgi yıllar içinde bulanıklaştı. Oyun oynamak ve yaratıcılık için tasarlanan OMEN Transcend 16 Dizüstü Bilgisayar, son teknoloji Mini-LED ekrana, birinci sınıf kasaya ve üst düzey dahili bileşenlere sahiptir. Bu, onu yalnızca AAA oyunlar için harika kılmakla kalmaz, aynı zamanda 3B işleme veya Adobe yazılım paketi gibi grafik açısından yoğun yaratıcı uygulamalar için de harika kılar.

OMEN Transcend 16 Dizüstü Bilgisayarın temel özellikleri şunları içerir:

 • Şaşırtıcı Derecede Parlak Görseller: Bir OMEN cihazındaki sürükleyici ve içerik oluşturmak için mükemmel olan ilk mini LED ekran, inanılmaz ayrıntılar ve gerçeğe yakın canlı renkler için olağanüstü HDR 1000 sunar. 16:10 en boy oranıyla, yaşam tarzı oyuncuları gelişmiş dikey içerik görüntüleme ile video, ses ve fotoğraf düzenlerken daha üretken olmak için ekranda daha fazla alan görebilir. 1.180 nit6, HDR 10007 ve 240 Hz yenileme hızı8 ile en yüksek parlaklığa ulaşan oyunlar, yaratıcı projeler ve eğlenceli içerik, güneş ışığında bile şaşırtıcı derecede canlı ve net görünecek.
 • Cömert ve Taşınabilir Tasarım: Oyuncular, kolayca taşınabilir tasarımlarda önemli bir güç istiyor. Bu cihaz, 2,1 kg’ın altında ve 19,9 mm’de HP10’dan bugüne kadarki en ince ve en hafif oyun dizüstü bilgisayarını sunmak için magnezyum çerçeve kullanan ilk ve tek OMEN Dizüstü Bilgisayardır. 97 Whr pil takımıyla birlikte bu, oyunculara ve içerik oluşturuculara uzun pil ömrüyle birinci sınıf bir hareket halindeyken deneyim sunar.
 • Çarpıcı Performans: 13. Nesil Intel® Core™ i9-13900HX mobil işlemci11 ve NVIDIA® GeForce® RTX™ 4070’e kadar Dizüstü Bilgisayar GPU’ları ile oyunların ve uygulamaların sınırlarını zorlayın, en yeni hitleri veya güç yoğun bilgi işlem işlerini kolayca oynayın. Gerçek zamanlı CPU ve GPU kapasitesini hassas bir şekilde tespit etmek ve ekstra boşluk yaratmak ve oyunda veya uygulamada meydana gelen etkinliğe dayalı olarak performansı optimize etmek için ikisi arasında dinamik olarak güç tahsis etmek için OMEN Gaming Hub’daki OMEN Dynamic Power12’nin tüm avantajlarından yararlanın.
 • Havalı Tasarım: Hava akışını ve cilt sıcaklığını önemli ölçüde iyileştirmek için daha fazla hava girişi sağlayan yeni bir kare havalandırma tasarımına sahip gelişmiş OMEN Tempest Cooling ile dizüstü bilgisayar en iyi oyunları oynarken ve yoğun çoklu uygulama iş yükleri altında bile serin kalır.

OMEN Transcend 16 Dizüstü Bilgisayarın bu baharın başlarında HP.com’da 1.669,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Best Buy ve BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.

OMEN 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

OMEN 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarı en yeni Intel, AMD ve NVIDIA bileşenlerini içerir
OMEN 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarı en son Intel, AMD ve NVIDIA bileşenlerini içerir.

Belirtildiği gibi, HP’nin OMEN 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarı yeni nesil iyileştirmeler alıyor ve bu da onu şimdiye kadarki en güçlü OMEN 16 yapıyor. Ultra hızlı oyun içi hesaplamalar için 13. Nesil Intel® Core™ i9-13900HX mobil işlemciye veya AMD Ryzen™ 9 7940HS mobil işlemciye kadar güçlendirilmiştir. NVIDIA® GeForce® RTX™ 4080 Dizüstü Bilgisayar GPU’suna kadar desteklenen grafikler, her pikselin 3 ms tepki süresine sahip bir QHD 240 Hz ekrana kadar aydınlatma hızlarında işlenmesini sağlar. Ayrıca, 32 GB’a kadar DDR5-5600 MHz RAM ve 2 TB PCIe®️ Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD ile kullanıcılar, sorunsuz oyun oynama ve içerik oluşturma için inanılmaz derecede hızlı yükleme süreleri yaşayacak.

OMEN 16 Dizüstü Bilgisayarın bu baharın başlarında HP.com ve Best Buy’da 1.299,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Best Buy ve BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.

Victus 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Ana akım oyunculara yönelik Victus 16 oyun dizüstü bilgisayarı mika gümüşü, performans mavisi ve seramik beyazı renklerinde sunulacak
Ana akım oyunculara yönelik Victus 16 oyun dizüstü bilgisayarı mika gümüşü, performans mavisi ve seramik beyazı renklerinde sunulacak.

OMEN oyun dizüstü bilgisayarları özel oyuncuları ve içerik oluşturucuları hedeflerken, Victus oyun dizüstü bilgisayarları genel kullanıcılar içindir. Victus 16 oyun dizüstü bilgisayarı, kullanıcılara onu oyun, eğlence, okul ödevleri ve içerik oluşturma için kullanma esnekliği sağlamak için OMEN Dynamic Power’dan yararlanır.

Victus 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarının temel özellikleri şunları içerir:

 • Sakin ol: Victus, artık belirli modellerde18 HP’nin güçlü OMEN Tempest Soğutma çözümünün yanı sıra, oyundaki aksiyon kızıştığında sıcaklıkları doğru bir şekilde yönetmek ve her şeyi soğuk tutmak için bir IR termopil sensörüne sahip.
 • Seviye atlamak: 13. Nesil Intel® Core™ i7-13700HX mobil işlemciler veya AMD Ryzen™ 7 7840HS mobil işlemci11 ile bir Victus dizüstü bilgisayarda oyun oynamak hiç bu kadar etkileyici olmamıştı. NVIDIA® GeForce® RTX™ Dizüstü Bilgisayar 4070 GPU’ya varan grafik seçenekleri, en iyi oyunların büyüleyici görünmesini sağlar.
 • Bu Stili Esnetin: Mika gümüşü, performans mavisi ve seramik beyazı gibi cesur renk seçenekleri ve 1 Bölgeli RGB klavye seçeneğiyle, ortamınıza uyan doğru görünümü bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Victus 16 Dizüstü Bilgisayarın bu baharın başlarında HP.com’da 1.049,99$ başlangıç ​​fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

OMEN Oyun Monitörleri

Kapsamlı 2023 OMEN Oyun Monitörü serisi
Kapsamlı 2023 OMEN Oyun Monitörü serisi.

Oyun monitörleri. Oyun söz konusu olduğunda, gerçekten herkes için bir monitör vardır. HP, çeşitli özelliklere, boyutlara ve çözünürlüklere sahip dokuz yeni oyun monitöründen oluşan yeni genişletilmiş portföyüyle her oyuncu için bir seçenek sunmak istiyor.

Yeni serinin başında OMEN 27k Oyun Monitörü geliyor. Yalnızca konsol oyun desteği için HDMI 2.1 içermekle kalmaz, aynı zamanda farklı cihazlarda klavye, monitör ve farenin sorunsuz kullanımına olanak tanıyan OMEN’in ilk KVM anahtarıyla birlikte gelir. OMEN 27k aynı zamanda 4K21 çözünürlük, DCI-P3 %95’e8 varan renk gamı, 144 Hz’lik hızlı yenileme hızı8 ve ARGB aydınlatma gibi ultra birinci sınıf bir deneyim sunar.

Geri kalanına gelince, OMEN 24, OMEN 27, OMEN 27q, OMEN 32q ve OMEN 32c oyun monitörlerinin tümü, endüstri standardı 165 Hz yenileme hızı ve tak ve çalıştır bağlantısıyla birlikte gelir. OMEN 27s ve OMEN 27qs, rekabetçi oyunlarda kareleri zorlamak için aynı özelliklere ancak 240 Hz’e kadar yenileme hızına sahiptir. Kendini büyük ölçekli oyunlara ve MMO’lara kaptırmak ya da içerik oluşturma veya elektronik tablolarda ek çalışma alanı kullanmak isteyenler için tasarlanan OMEN 34c, 21:9 en boy oranına sahip 1500r kavisli bir ekran sunar.

En yeni OMEN Oyun Monitörü serisinin diğer özellikleri şunları içerir:

 • Parlak ama Hızlı: Oyuncuların %71’i23 HDR’yi bir oyun monitöründeki en kritik özelliklerden biri olarak listelediğinden, her monitörde HDR24 ve AMD FreeSync™ Premium25 bulunur; OMEN 27s, OMEN 27qs ve OMEN 27k son derece canlı görüntüler için VESA DisplayHDR™ 400724 özelliğine sahiptir. renkler.
 • Net, Renkli ve Yüksek: En aksiyon dolu anların bile akıcı, net ve hareket bulanıklığından arınmış olmasını sağlamak için tüm monitörlerde en az VESA ClearMR5000 bulunur. OMEN 32c, OMEN 27s ve OMEN 27qs, VESA ClearMR 600026 ile bir üst seviyeye çıkıyor. Oyun alanınızı ekstra renkle kişiselleştirmek için OMEN 27s ve 27qs, OMEN Gaming içindeki OMEN Light Studio’da özelleştirilebilen ARGB aydınlatma özelliğiyle 27k’ye katılıyor Hub27. Kulaklıklarına ara vermek isteyenler için OMEN 34c, 27s, 27qs ve 27k, doğrudan parazit yapmaya başlamak için 2 x 3W entegre hoparlör içerir.
 • Şık ama Rahat: Ergonomik özelliklerden ödün vermeden birinci sınıf bir görünüme sahip olup, rahat bir şekilde oyun oynamanıza ve çalışmanıza olanak tanır. Tüm yeni monitörler, ergonomik ihtiyaçları karşılayan yükseklik ayarı, eğme ve döndürme özelliklerine sahip bir standa sahiptir. Monitörlerini monte etmek isteyenler için VESA uyumluluğu desteği var.

Yeni OMEN Oyun Monitörlerinin fiyatları ve bulunabilirliği aşağıdaki gibidir:

 • OMEN 24 Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 199,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.
 • OMEN 27 Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 249,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.
 • OMEN 27s Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 349,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.
 • OMEN 27q Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 299,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
 • OMEN 27qs Oyun Monitörünün bu Baharda HP.com’da 429,99$ başlangıç ​​fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor ve bugün BestBuy.com’da ön sipariş verilebilir.
 • OMEN 27k Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 579,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.
 • OMEN 32q Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 399,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.
 • OMEN 32c Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 379,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. BestBuy.com’da da bulunması bekleniyor.
 • OMEN 34c Oyun Monitörünün bu baharda HP.com’da 479,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.

HyperX ile Kusursuz Ekosistem

ICYMI, HyperX bir süredir HP çatısı altında. Bu hamlenin bir parçası olarak HyperX ve OMEN, yeni OMEN Transcend 16 ve OMENT 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarlarının artık birlikte verilen HyperX Cloud II Core Kablosuz Oyun Kulaklığı ile sezgisel ses eşleştirme ve ultra düşük gecikme süresi çözümü için yerleşik bir modüle sahip olduğunu duyurdu. Bu hızlı ve kolay yapılandırma, kutudan çıkar çıkmaz kusursuz sesle herkesin sorunsuz bir oyun deneyimine adım atmasını sağlar.

Güncellenmiş OMEN oyun dizüstü bilgisayarları, oyun monitörleri ve anında HyperX kulaklık eşleştirme özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlardan herhangi birini alacak mısın? Aşağıdaki butonları kullanarak sosyal medyada bize bildirin.

HP OMEN Transcend 16 oyun dizüstü bilgisayarları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sweet bonanza oyna gebze escort anadolu yakası escort şişli escort halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com