Priyanka Chopra, Citadel’in “sosyal deney” yönünden bahsediyor | internet dizisi

miloya

New member
Russo Brothers ve Priyanka Chopra yeni dizileri Citadel’in fragmanını Pazartesi günü yayınladılar. Geçen hafta yakın tarihli bir basın toplantısında ekip ayrıca gösteri hakkında uzun uzadıya konuştu. Ayrıca okuyun: Citadel Fragmanı: Priyanka Chopra’nın yeni Russo Brothers şovu aksiyon ve biraz da romantizmle dolu

Citadel, Priyanka ve Richard Madden’in oynadığı bir casus aksiyon dizisidir. Gösteride ayrıca Hintli ve İtalyan ekipler tarafından Hindistan ve İtalya’da çekilen kardeş şovlar da olacak. Hint dizisi Raj ve DK tarafından yönetilmektedir ve başrolde Samantha Ruth Prabhu ile Varun Dhawan yer almaktadır.

Basın etkinliğinde programın baş yapımcısı Anthony Russo, “Demek istediğim, bu dizinin son birkaç yıldır hikaye anlatımında gördüğümüz çok heyecan verici iki trendden yararlandığını düşünüyorum; geniş bir ifadeye, karakterlerin farklı yinelemeler arasında hareket ederek değiştiği ve dönüştüğü, birbirine bağlı, yıl boyu süren bir ifadeye sahip anlatı evrenlerine yönelik güçlü tutku. Aynı zamanda, küresel film yapımcılığında bu artışı ve İngilizce olmayan filmlerin ve şovların diğer kültürlere ve tipik olarak daha fazla İngilizce konuşulan kültürlere seyahat etme becerisini gördük.”

Priyanka ekledi, “İngilizce olmayan bir ortamda çok uzun süre çalışmış biri olarak, İngilizce konuşulan bölgelerde altyazılı çalışmanın başarısını görmek benim için çok heyecan verici. Ama bence bu şovun hırsı, başlangıçta beni ona çeken şey, onun bir tür sosyal deneyi.. Biliyorsunuz, amiral gemisi şov İngilizce bir şovsa, bir Hint şovunuz varsa, bir İtalyan şovunuz varsa ve karakterler ve hikayeler bir şekilde akıyor ve örtüşüyor.

Dedi ki: “Yani bu, insanlardan alan alacak ve farklı bir dil izlemelerini sağlayacak. Örneğin, İtalyan şovunun izleyicileri, dil olarak hiçbir benzerlikleri olmayan Hintçe şovu izlemek isteyecekler mi? Ama benim için çok heyecan verici ve ilginç olan şey bu, kültürlerin birbirine karışması ve eğlencenin artık sınırları ve dili nasıl aştığı. Her şey hikaye anlatmakla ilgili. Ve bir ortak olarak Amazon bunda çok başarılı. Ve bence Jen’in bunu AGBO ile yapma hırsı var, daha önce hiç olmadığı gibi. Bu çok havalı.”

Citadel 28 Nisan’da vizyona girecek.