Lenovo, bir Mart duyurusu daha için geri döndü ve bu, yaratıcıları hedefleyen yeni Lenovo Slim Pro ve Lenovo Yoga dizüstü bilgisayarları için. Şirket, Lenovo Slim Pro 9i, Slim Pro 7 ve Slim 7i’yi duyurdu. Ayrıca Lenovo Yoga 7i ve Yoga 7 dizüstü bilgisayarlarını da yenilediler.

Tahmini okuma süresi: 6 dakika

Şirketin Lenovo Slim Pro ve Yoga dizüstü bilgisayarlarla ilgili zihniyeti, bu yeni hibrit dünyada yaratmak, tüketmek ve işbirliği yapmak artık çok daha kolay.

Lenovo’daki Yenilikler

İnce Pro 9i 14″

Windows 11 ile donatılan bu nesil Lenovo dizüstü bilgisayarlar, ister ince bir kasada güçlü bir performans sunan yeni ve geliştirilmiş Lenovo X Power, ister gelişmiş PureSight ekran veya Premium Suite olsun; konfor ve verimlilik için tasarlanmış daha büyük çanak tuş başlıklarına sahip yeni klavye.

Lenovo’nun Başkan Yardımcısı ve Intelligent Devices Group, Tüketici İş Segmenti Genel Müdürü Jun Ouyang, “Dijital içerik oluşturucuların, hareket halindeyken video yapmaktan grafik tasarlamaya kadar her zaman, her yerde oluşturmak için hibrit yaşam tarzını benimsemeye devam ettiğini biliyoruz” diyor. “Lenovo’nun en yeni premium Slim Pro dizüstü bilgisayarları yaratıcılar için üretildi. Etkileyici yeni Mini-LED PureSight Pro ekran ve yükseltilmiş bir klavye de dahil olmak üzere performans ve taşınabilirliği birleştiren içerik oluşturucular, ilham geldiğinde yaratmak için olağanüstü kullanıcı deneyiminin keyfini çıkaracaklar.”

Lenovo

Birinci sınıf bir deneyim sağlamak için tasarlanan Slim Pro serisi, Slim kapaklı dizüstü bilgisayarlarının en güçlüsüdür. Kullanışlı taşınabilirlik ile en yüksek performansı sunan Slim Pro serisi, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her yerde ve her zaman yaratmalarına ve tüketmelerine olanak tanır. Bu nesil, daha hızlı ve sorunsuz bir yaratıcı deneyim için birlikte çalışan bir dizi donanım ve yazılım özelliği olan Lenovo X Power’ın yükseltilmiş bir sürümüne sahiptir. Örneğin, kullanıcılar, büyük ölçüde hızlandırılmış yazılım önizlemesi, oluşturma ve dışa aktarma ile video düzenlemelerinin daha hızlı çalıştığını fark edecekler; bu, video oluşturmak için daha fazla ve beklemek için daha az zaman harcanması anlamına gelir.

Önceki nesle göre termal kapasitedeki önemli artışlar arasında 16 inç Slim Pro 9i’de %62,5’lik artış ve 14,5 inç modelde %25’ten fazla artış yer alıyor. serin ve sessiz performansı korumak. Performansı ve kararlılığı iyileştirmek için NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi GPU’lar ve yapay zeka hızlandırma ile birleştirilen Lenovo X Power, içerik oluşturucuların üst düzey yaratıcı uygulamaları güvenle ve kolaylıkla kullanmalarına olanak tanır.

Ayrıca Slim Pro 9i’de (14,5” ve 16”, 8) bulunan muhteşem yeni Mini-LED PureSight Pro ekranlar, inanılmaz renk doğruluğu ile daha keskin ve daha gerçekçi bir görsel deneyim sunar. %100 DCI-P3 ve %100 Adobe RGB’nin dahil edilmesi çok daha büyük bir renk gamına ve daha canlı görüntülere olanak tanırken, Mini LED seçeneği etkileyici bir 1200 nit sunarak içerik oluşturucuların iç ve dış mekanlarda neredeyse her ortamda rahatça çalışmasını sağlar.

dizüstü bilgisayar
Lenovo Yoga 7

Slim Pro 9i (14,5” ve 16”, 8) ve Slim Pro 7’de (14,5”, 8) ayrıca kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmış bir dizi yeni ve güncellenmiş donanım özelliği olan yeni Lenovo Premium Suite de mevcuttur. . En dikkate değer olanı, konfor ve verimlilik için 1,5 mm çanak başlıklı tuşlara, daha hızlı dokunma tepkisine ve parmak izlerini veya lekeleri en aza indirirken daha yumuşak bir dokunuş için yağ önleyici kaplamalı tuşlara sahip yükseltilmiş klavyedir. Lenovo Premium Suite 4 ile donatılmış dizüstü bilgisayarlarda klavyeye ek olarak, gelişmiş görüntülü ve sesli aramalar için dört mikrofon, dört gürültü azaltıcı hoparlör, daha sessiz fanlar ve içeriğin daha kolay işlenmesi ve genel olarak daha iyi verimlilik için daha büyük bir izleme dörtgeni bulunur.

Önceki nesilde olduğu gibi, tüm Slim Pro dizüstü bilgisayarlar Lenovo AI Engine+ ile gelir ve kullanıcılara cihazlarında yaptıklarına göre güç veya pil ihtiyaçlarını tahmin etme yeteneği ile hızlı ve sezgisel performans sunar. Ayrıca Lenovo AI Engine+’ın bir parçası olan Lenovo Intelligent Sense ve Integrated Security, her ikisi de performansın sorunsuz, kesintisiz ve daha iyi korunmasına yardımcı olur.

İnce, zarif taşınabilirliği ile tanımlanan Slim serisi, yalnızca zarif görünümüyle değil, aynı zamanda taşınabilirliğiyle de tanınır – kendi koşullarına göre yaratmak, tüketmek ve işbirliği yapmak isteyen bir kullanıcı nesli için önemli bir özellik. . Bu son nesil Slim Pro cihazları, TÜV Rheinland ve Eyesafe sertifikalı ekranda daha keskin, pürüzsüz ve gerçekçi görseller sunan PureSight OLED ekranın eklenmesiyle daha da çekici hale geldi.

Güç ve performansı ön planda tutan Lenovo Slim 7i (14”, 8), en yeni nesil 13. Nesil Intel® Core™ mobil işlemcilerle gelir ve 60 Whr’den fazla pil ve Hızlı Şarj ile hızlı ve güçlü bir performans sağlar verimlilik için. Kullanıcılar, gerçekçi içerik oluşturma görselleri ve ekranda zengin bir eğlence seçeneği sağlamak için Intel Iris X grafik teknolojisini de deneyimleyebilir.

Tüm bu hareket halindeyken içerik oluşturma ile kullanıcılar, verileri uzaktan bulmalarına, kilitlemelerine, silmelerine ve kaybolan veya çalınan cihazlarını kurtarmalarına olanak tanıyan bulut tabanlı güvenlik yazılımı Lenovo Smart Lock ile dışarıdayken cihazlarını korumaya yardımcı olabilir. .

İnce Pro 9i

dizüstü bilgisayar
İnce Pro 9i

İçerik oluşturucu için özel olarak üretilen 8. nesil Slim Pro 9i, Windows 11 ve 13. Nesil Intel® Core™ mobil işlemciler, bir NVIDIA RTX 4070 dizüstü bilgisayar GPU çözümü ve kullanıcılara daha yüksek termal kapasite sağlamak için daha yüksek termal kapasite ile birlikte gelir. güçlü dizüstü bilgisayar Videoları düzenlerken veya oluştururken, yoğun 3B modelleme yaparken veya grafik tasarlarken, içerik oluşturucular sorunsuz ve stressiz bir deneyim bekleyebilir.

Gelgit Teal ve Fırtına Grisi olmak üzere iki renkte sunulan Slim Pro 9i ayrıca hem 14,5 inç hem de 16 inç ekranlarda PureSight Pro 3 Ekran sunar. 3,2K çözünürlüğe, 1200 nit parlaklığa, 165Hz yenileme hızına, %100 DCI-P3, %100 sRGB ve %100 Adobe RGB’den oluşan üçlü renk gamına sahip 16 inçlik model ile keskin, pürüzsüz ve gerçekçi görseller sizi cezbedecek yüksek kaliteli kreasyonlar elde etmek isteyenler için.

Premium Suite’teki yeni ve yükseltilmiş özellikler, kullanıcılara gelişmiş bir Slim Pro 9i deneyimi sağlar; ister kullanıcıların her yerde çevrimiçi olabilmeleri için dört gürültü önleyici mikrofonun kullanılabilirliği, ister daha az rahatsızlık için daha sessiz fanlar olsun. Kolaylık ve konfor için 0,3 mm çanak tuşlarla birlikte gelen yeni 1,5 mm klavye ve verimlilik sağlayan daha büyük izleme dörtgeni ile konforu üretkenlikle birleştirmek de mümkündür. 5 Megapiksel Web Kamerasının dahil edilmesi, kullanıcıların görsel olarak net, yüksek kaliteli görüntülü aramaların keyfini çıkarabileceği anlamına gelir.

İnce Profesyonel 7

Yeni Lenovo Slim Pro ve Yoga dizüstü bilgisayarlar, yaratıcıları hedefliyor
İnce Profesyonel 7

Klavyede %50 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik ve alt kapakta %50 geri dönüştürülmüş alüminyum ile üretilen Slim Pro 9i (16”, 8) ve Slim Pro 9i (14,5′, 8) ENERGY STAR® derecelidir ve EPEAT®’dir Altın Kayıtlı. Paketlemede %100 FSC kağıdı kullanılmıştır ve her iki cihaz da %90 geri dönüştürülmüş plastik içeren bir paketleme yastığıyla gönderilir.

Konforlu bir tasarıma sahip Slim Pro 7, NVIDIA RTX 3050 veya 4050 dizüstü bilgisayar GPU’ları ile birleştirilmiş güçlü donanım içerir ve bu da onu çoklu görev içerik oluşturucuları için ideal yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar haline getirir. Bu nesilde daha fazla pil gücüyle (73 Whr’ye kadar) bu 15,6 mm (0,6 inç) ince dizüstü bilgisayar, iş yükü talebi ne olursa olsun daha sessiz ve daha serin bir deneyim sunar. 3K çözünürlüğe, 400 nit parlaklığa ve 120 Hz yenileme hızına sahip 14,5 inç PureSight Pro 3 ekranda mevcut olan kullanıcılar, ister video düzenleme, ister grafik tasarım veya sunum oluştururken keskin, pürüzsüz bir görsel kalitenin keyfini çıkarabilir.

Slim Pro 7 kullanıcıları, yüksek kaliteli bir ekranın yanı sıra, Voice ID gürültü engelleme özellikli dört mikrofon, dört hoparlör ve bir FHD kızılötesi ile kaliteli bir ses ve video deneyimi içeren Premium Suite 4’te sunulan yeni donanım özelliklerinden de yararlanabilirler. (IR) kamera, Uçuş Süresi (ToF) sensörü ve gizlilik deklanşörünün yanı sıra rahatlık ve daha hızlı dokunma tepkisi sunan 1,5 mm yağ önleyici çanak kapaklı yükseltilmiş klavye. Slim Pro 7, Tidal Teal veya Storm Grey renk seçenekleriyle sunulan şık, ultra ince tasarımıyla dikkat çekiyor.

Slim7i

Yeni Slim Pro ve Yoga dizüstü bilgisayarlar, yaratıcıları hedefliyor
İnce 7i

İnce, hafif ve dayanıklı bir tasarım olan 8. nesil Lenovo Slim 7i, hareket halinde olanlar için tasarlanmış kullanışlı bir alüminyum kasa içinde gelir. Artık en yeni nesil 13. Nesil Intel® Core™ işlemcilere kadar mevcut olup, daha hızlı ve daha akıcı bir performans sunar. Yenilenen Slim 7i, iki renk seçeneğiyle sunulur: Misty Grey ve Storm Grey. Ambargo 28 Mart 09:00 AM EDT Basın Bülteni’nde yalnızca Kuzey Amerika için kalkıyor

Cihaz optimizasyonu, performans izleme, bilgisayar sağlık kontrolleri, gelişmiş güvenlik ve hatta sorun çözümü ve önleme için Lenovo Vantage 9 ve Lenovo Smart Performance 9 gibi yazılım çözümlerinin gücünden yararlanarak Lenovo dizüstü bilgisayar deneyimini daha da geliştirin. Bir PC sorunu meydana gelmesi durumunda, gelişmiş Premium Care Plus hizmeti ile uzman teknisyenlere öncelikli erişim, hızlı onarımlar, ek cihaz koruması ve yazılım nasıl yapılır yardımı sunulur.

Yoga 7 ve 7i

Yeni Lenovo Slim Pro ve Yoga dizüstü bilgisayarlar, yaratıcıları hedefliyor
Yoga 7i 16″

Parlatılmış konforlu kenar tasarımında yuvarlatılmış kenarlara sahip olan 8. nesil Yoga 7, kolay kullanım ve çok yönlülük için üretilmiştir. Formuna sadık kalan Yoga 7 dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar, cihazı tam boyutlu bir dizüstü bilgisayardan taşınabilir bir tablete çevirebilen 360 derecelik çok modlu yeteneklerle kullanıcıların neredeyse her yerde içerik oluşturmasına ve tüketmesine olanak tanır.

En yeni 13. Nesil Intel CPU veya AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerle güncellenen içerik oluşturucular, ister video düzenleme, ister fotoğraf rötuşlama veya müzik akışı olsun, güçlü ve akıcı bir performans bekleyebilir. 16:10 En Boy Oranına, 2,8K’ya kadar OLED Panele ve %100 DCI-P3 renk doğruluğuna sahip yüksek kaliteli ekran, kullanıcıların şimdiye kadarki en iyi çalışmalarını oluşturmalarına ve paylaşmalarına da olanak tanır.

Fiyatlandırma ve Müsaitlik

  • Lenovo Slim Pro 9i (16”, 8) 1.799,99 dolardan başlayacak ve Mayıs 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. (Diğer bölgelerde Yoga Pro 9i olarak bilinir.)
  • Lenovo Slim Pro 9i (14,5”, 8) 1.699,99 dolardan başlayacak ve Mayıs 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. (Diğer bölgelerde Yoga Pro 9i olarak bilinir.)
  • Lenovo Slim Pro 7 (14,5”, 8) 1.199,99 ABD dolarından başlayacak ve Nisan 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. (Diğer bölgelerde Yoga Pro 7 olarak bilinir.)
  • Lenovo Slim 7i (14”, 8) 1.179,99 ABD dolarından başlayacak ve Nisan 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. (Diğer bölgelerde Yoga Slim 6 olarak bilinir.)
  • Lenovo Yoga 7i (14”, 8) 849,99 dolardan başlayacak ve Nisan 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor.
  • Lenovo Yoga 7i (16”, 8) 799,99 dolardan başlayacak ve Nisan 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor.
  • Lenovo Yoga 7 (16”, 8) 799,99 dolardan başlayacak ve Mayıs 2023’ten itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor.

Yeni Slim Pro ve Yoga dizüstü bilgisayarlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen düşüncelerinizi aşağıda listelenen sosyal medya sayfalarından herhangi birinde paylaşın. Ayrıca MeWe sosyal ağına katılarak MeWe sayfamıza yorum yapabilirsiniz. RUMBLE kanalımıza da abone olmayı unutmayın!

Lenovo Mart 2023 Duyurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sweet bonanza oyna gebze escort anadolu yakası escort şişli escort
mecidiyeköy escort cratosroyalbet